\\

Shopping cart: 0.00 EUR
Shopping cart is empty
CALENDAR CARD

Mapa Piwosza Polska

SGiG001820
Manufacturer: oMAPPo
Manufacturer's code: 5907222425039
Availability:
szt.
22.25 EUR24.75 EUR

MAPA PIWOSZA Polska to bardzo oryginalna i zabawna ozdoba na ścianę dla każdego miłośnika polskiej sztuki browarniczej. Jest wygodnym i bardzo fajnym sposobem kolekcjonowania kapsli z mniejszych lub większych warzelni z całej Polski. Rezultatem będzie piękna, kolorowa historia twoich piwnych odkryć która ozdobi każde wnętrze.

 MAPA PIWOSZA Polska z łatwością przebija każdy pomysł na prezent dla miłośnika piwa jaki miałeś. Będzie świetnym upominkiem, dla osób które kochają chmielowy napój z pianką.

 MAPA PIWOSZA Polska pięknie prezentuje się w nowoczesnych, odważnych wnętrzach. Świetny dodatek do zarówno do powieszenia w korytarzu, loftcie jak i „męskiej jaskini” lub garażu. Wszystko zależy od Twojej fantazji. Wspaniały pomysł na prezent dla przebojowych i otwartych piwnych odkrywców – patriotów.

 „Gdzie jest piwo, tam jest życie” Mahatma Gandhi

 

Każda mapa MAPA PIWOSZA Polska zapakowana jest w kolorowe, duże opakowanie, która chroni ją przed uszkodzeniami i rozwiązuje problem pakowania prezentu. Proste jak otwarcie piwa.

W opakowaniu znajduje się również zestaw gwoździ do natychmiastowego zamontowania mapy na ścianie.

Rozmiar mapy — 50 x 50 cm, mieści aż 96 kapsli;

Rozmiar opakowania — 50 x 50 cm;

 

W zestawie:

  • MAPA PIWOSZA Polska
  • Zestaw 4 gwoździ do zamocowania mapy na ścianie
  • Instrukcja w języku polskim

 Jak korzystać:

  • Wyjmij MAPĘ PIWOSZA Polska z opakowania;
  • Zamocuj mapę na ścianie za pomocą 4 gwoździ dołączonych do zestawu. Jeśli chcesz, możesz użyć dłuższych gwoździ lub kołków oraz odpowiednich dystansów, aby mapa znajdowała się dalej od ściany;
  • Wkładaj kapsle w specjalnie przygotowane otwory;
  • Ciesz się coraz bardziej kolorową kolekcją Twoich piwnych wojaży;