\\

Shopping cart: 0.00 EUR
Shopping cart is empty
CALENDAR CARD

Poduszka Gigantyczny Donut - Pączek

SGiG001465
Manufacturer: FROSTER
Manufacturer's code: 5906660864660
Weight: 0.5 kg
Availability:
szt.
19.75 EUR

Pączek z dziurką – marzenie wielu z nas. Na co dzień, od święta, przy okazji plotek na mieście lub na osłodę złego dnia. Jest perfekcyjny, okrągły, puchaty, miękki i słodki do bólu zębów. A teraz mamy dla Ciebie kolejnego już pączka 0 kcal!


Przed Tobą: Gigantyczny Donut! Uwielbia spędzać leniwie popołudnia na kanapie, jest słodki, puchaty, krąglutki i fachowo polany lukrem oraz obsypany posypką. I co najlepsze, możesz go tulać, ściskać, podkładać pod głowę a on i tak nie będzie się kleił do Ciebie jak te zwykłe wyroby z byle cukierni. I mimo, że jest obłędnie apetyczny to nowoczesna technologia pozbawiła go kalorii, jeden minus, że nie można go niestety skubnąć i podjadać do serialu. Ale za to, zapewni Ci słodkie sny i zero strachu o nagły skok wagi!


Niejadalny, chociaż niskokaloryczny. Słodki, ale nie zostawia lukru na rękach. Apetyczny, jednak nie skubniesz z niego ani kawałka. Za to wszyscy wielbiciele pączków i donutów z chęcią położą na nim głowę!


Idealny prezent dla wszystkich wielbicieli donutów. I co najlepsze, nawet będąc na diecie tego pączka możesz sobie w ogóle nie odmawiać! 


Gadżet w pigułce:

- Materiał: 100% poliester
- Wypełnienie: włókno silikonowe
- WYMIARY PODUSZKI: średnica: 45 cm, grubość: 17 cm
- Wyprodukowano w Polsce